Erica Endersová

Nezaradené

Zverejnené: 8. júla 2021 / Upravené: 8. júla 2021 Erica Endersová

Ako by ste sa cítili ako žena, keby vám bolo povedané, aby ste vstúpili na pole, kde dominujú muži? Boli by ste v pohode? Veríte, že máte šancu vyhrať? Oddýchnite si však od svojich myšlienok, pretože jedna taká žena si vybrala nielen kariéru, v ktorej dominujú muži, ale stala sa aj trojnásobnou majsterkou sveta. A táto žena sa volá Erica Enders.

Tridsaťšesťročný nielenže vyhral tri majstrovstvá sveta NHRA, ale dosiahol aj ďalšie rekordy na ceste. Enders skutočne len v roku 2005 vyhrala viac pretekov ako ktorákoľvek iná pretekárka v histórii tohto športu.

Výsledkom je, že Erica je najlepšou pretekárkou v histórii NHRA Pro Mod a jednou z najlepších pretekárok v tomto športe. Ako však rodák z Texasu dosiahol taký úspech v športe, v ktorom dominujú muži?

Tabuľka bio/wiki

ellie goffe

Erica Enders | Tovar a čistá hodnota

TITUL: Autá Erice Endersovej (ZDROJ: quartermax.com)

V dôsledku svojej závodnej kariéry Erica do roku 2020 nahromadila čistý majetok 1,5 milióna dolárov. Enders navyše vlastní svoj vlastný rad závodného tovaru, ktorý jej každoročne zarába tisíce dolárov.

36-ročná žena zarába so svojim súčasným tímom Elite Motorsports údajne 500 000 dolárov ročne.

Erica, ktorá je viacnásobnou šampiónkou na rôznych podujatiach, navyše získala značnú sumu zo svojich víťazstiev v tituloch.

Enders tiež predáva svoj vlastný rad závodného oblečenia, ktoré sa predáva v priemere za 35 dolárov. Ak máte záujem o kúpu jej produktov, navštívte eBay alebo nitrofishracing, kde nájdete všetko.

Rané roky, rodina a film

Erica Lee Enders Stephens sa narodila v Houstone v Texase 8. októbra 1983 manželom Gregovi a Janet Lee Endersovým. Endersová snívala o pretekoch už od detstva.

Rodáčka z Texasu a jej sestra Courtney Endersová často v detstve často súťažili na bicykli.

Končí dospievanie

Výsledkom bolo, že Erica si v ranom veku obľúbila rýchlosť. Kvalita, ktorá jej nakoniec pomôže stať sa štvornásobnou majsterkou sveta.

Enders skutočne vyhral majstrovstvo divízie 4 ml. V Dragsteri, keď mal len deväť rokov. Erica už v čase, keď ukončila svoju juniorskú kariéru, vyhrala úžasných 37 pretekov.

Okrem toho, ak máte záujem dozvedieť sa viac o 36-ročnej mladosti, môžete si pozrieť film Disney Right On Track, ktorý je biografiou jej života.

Erica Enders | Kariéra v motoristickom športe

TITUL: Erica Enders ako športovkyňa (ZDROJ: playerswki.com)

Tridsaťšesťročná profesionálna kariéra začala v šestnástich rokoch, keď postúpila do finále svojho prvého národného podujatia v Houstone.

Vďaka tomu sa Erica stala najmladšou finalistkou NHRA na národnom podujatí a získala tak titul nováčika roka v športovom zápase NHRA.

Potom Enders čakali štyri náročné roky, v ktorých zdokonaľovala svoje schopnosti ako víťazka. Rodák z Texasu nakoniec v roku 2004 vyhral úvodné preteky v triede Super Gas v Houstone.

Erica rýchlo pokorila množstvo míľnikov, vrátane toho, že bola prvou ženou, ktorá pretekala v kategórii NHRA Pro Stock od roku 1993, prvou ženou, ktorá sa kvalifikovala do finálového kola Pro Stock, a prvou ženou v histórii NHRA, ktorá sa kvalifikovala v hornej polovici Pro. Skladové pole.

Aby podčiarkla neuveriteľné úspechy Enderovej, vyhrala v roku 2005 viac pretekov ako ktorékoľvek iné pretekárky v histórii NHRA Pro Stock. Podobne sa Enders stala prvou vodičkou, ktorá sa kvalifikovala ako prvá v Pro Stock v roku 2006.

36-ročný muž navyše stanovil nový národný rýchlostný rekord Pro Stock na 213,57 mph (343,71 km/h).

Ešte pozoruhodnejšie je, že v úvodnom kole stretnutia porazila šampióna série Nascar Sprint Cup Kurt Busch.

Môžete byť v pokušení uveriť, že rodák z Texasu v tomto bode dosiahol koniec svojej série rekordných víťazstiev.

james parnell spears čistá hodnota

Na druhej strane Erica ešte len začínala, keď sa stala prvou ženou, ktorá v roku 2014 vyhrala majstrovstvá sveta NHRA Pro Stock.

36-ročná žena sa zapísala do ďalšej histórie, keď sa stala prvou pretekárkou, ktorá obhájila titul a druhý rok po sebe vyhrala majstrovstvá sveta NHRA Pro Stock World Championship.

Do tej doby sa Enders stretával s úspechom iba v oblasti, kde dominovali muži, čo zvýrazňovalo jej úspechy.

Po roku 2015 sa však jej fantastická séria zastavila, pretože ju čakal asi najhorší úsek kariéry.

Napriek tomu Erica vytvorila nový rýchlostný rekord NHRA Pro Mod na 260 mph. Po štyroch rokoch bez trofeje však rodáčka z Texasu v roku 2019 obrátila svoje šťastie.

Pre objasnenie, 36-ročná vyhrala šampionát NHRA Pro Mod Championship, čím sa stala jedinou ženou, ktorá získala tri svetové tituly.

Vek, výška a telesné rozmery Erice Endersovej

Erica sa narodila v roku 1983 a v súčasnosti má 36 rokov. Vo veku 16 rokov začala svoju profesionálnu kariéru a odvtedy získala tri majstrovstvá v rokoch 2014, 2015 a 2019.

Bohužiaľ, napriek všetkému úsiliu sa nám nepodarilo nájsť spoľahlivé údaje o jej meraní hmotnosti alebo tela.

Na základe jej fotografií na Instagrame sa však domnievame, že 36-ročná pretekárka pravidelne navštevuje telocvičňu, pretože vyzerá fit a zdravá.

Väčšina ľudí verí, že pretekári nemusia byť fit, pretože v aute trávia celý život. Naopak, sily G, ktoré zažívajú pretekári pri brzdení a zatáčaní, veľmi zaťažujú telo.

joshua zajtrajší vek

V skutočnosti piloti formuly 1 zhodili po každých pretekoch štyri kg, čo je pozoruhodné.

Erica Enders | Manželstvo, manžel a deti

TITUL: Erica Enders so svojim manželom (ZDROJ: biogossipy.com)

Erica Stevens je šťastne vydatá za Richieho Stevensa mladšieho. Pár sa vzal 7. decembra 2012, krátko potom, čo Enders vyhral svoj prvý národný turnaj Pro Stock.

Dvojica spolu randila viac ako tri roky pred svadbou. Richie na druhej strane už nemohla čakať a navrhla 36-ročnej, kým bola najšťastnejšia.

Pre istotu kredit Stevensovi; je to jeden bystrý jedinec. Okrem toho mali krásnu svadbu, na ktorej sa zúčastnili jednotlivci, na ktorých im záležalo.

Okrem toho sú tieto dve hrdličky považované za najhorúcejšiu dvojicu v dostihových pretekoch, pretože Richie je sám drag racer.

Výsledkom je, že si obaja uvedomujú obete potrebné na to, aby sa stali profesionálnym pretekárom. Výsledkom je, že ich vzťah zostáva stabilný dlhých 11 rokov.